ORGANIZAČNÍ TEAM


Aleš Pícl
Aleš PíclŘeditel závodu, mobil: 602 111 670Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Letošní 28. ročník je další v pořadí kdy nebude stát na startu jako závodník, ale jako ředitel závodu. Vedle sedmi startů na Ledovce (z toho 3x jako musher, 4x jako lyžař) a Šediváčkovu longu zúčastnil mimo jiné i náročného závodu La Grande Odyssée. Říká o sobě: "Mým cílem je pokračovat v tradici tohoto závodu a připravit jej tak, aby závodníkům přinesl super zážitek, divákům aby oněměla tvář a mě samotnému bylo dobře. Letošní ročník organizuji naposledy, a tak bych si přál, aby se opět povedl a všichni jsme na tento závod rádi vzpomínali".
Radek Havrda
Radek HavrdaTraťový komisař
Patří mezi nejzkušenější mushery nejen v Čechách. Příprava tratí pro závodníky tedy bude v dobrých rukou.
Karel Vlček
Karel VlčekČasomíra
IT guru nejen co se týče mushingu, ale i povoláním i v běžném životě. V létě organizuje závod Škoda economy run. Letos svoje zkušenosti přetaví i do Ledové jízdy a promítne tak závod i těm co nevystrčí hlavu z baráku.
MVDr. Jana Hellerová
MVDr. Jana HellerováHlavní veterinář
Tomáš Havrda
Tomáš HavrdaWebmaster
Když nesedí za klávesnicí, tak se na Vás dívá přes hledáček fotoaparátu. Je to naše spojka s diváky a fanoušky. Připravuje pro Vás informace od příprav přes průběh závodu a doplňuje vlastními fotografiemi.