PŘIHLÁŠENÍ ZÁVODNÍCI


LEDOVÁ JÍZDA

Tým tvoří 8 – 10 psů, musher a běžkař, který může být připoután k saním, nebo jet samostatně, nesmí jet skijöring.

VONDRÁK JIŘÍ

musher

Je nejúspěšnější účastník Ledové jízdy. Jako jediný stál na startu celkem 16x a z toho 8x na stupni nejvyšším. Jirka zná Ledovku i z pohledu běžkaře, ale to už se asi nikdy nedočkáme. Patří mezi pokořitele La Grande Odyssee, kterou v roce 2013 a 2017 vyhrál. Je znám svojí jedinečnou péčí o psy.

Image
Image

CHALOUPSKÝ DAVID

lyžař

Dlouholetý parťák Jirky se kterým stál pokaždé na pódiu. Moc toho nenamluví, ale jede jako blesk. Letos si určitě zase neorazí, protože pojede opět na bednu.

Schejbal Aleš

musher

 

Image
Image

Mastník Leoš

lyžař

Ledovka se pro něj stala akcí, kterou si zařadil do svého sportovního kalendáře natrvalo. Holduje horské turistice a běhu. Cestování je jeho významným koníčkem.

Reitinger Robert

musher

Rakouský musher neodolal vyprávění o tomto legendárním závodě a po loňské premiéře se opět vrací. Patří mezi závodníky s velkým smyslem pro fair play. Při závodě LGO ve Francii v roce 2014 pomohl v nouzi slovenskému závodníkovi, který se dostal do potíží. Letos se také chystá na závod v Norsku, slavný FEMUNDLØPET.

Image
Image

Dvořáček Jan

lyžař

Hanuš Michal

musher

Image
Image

Hanuš Lukáš

lyžař

Koňáková Dana

musher

Image
Image

Ledvinka Bořek

lyžař

Někdo se jako musher narodí, někdo se jím stane sám v průběhu let a Bořek si ježdění se psy vyženil. Doma na základně má pět psů, převážně sibiřské husky. Na Ledovce byl už loni a rád se vrací za dobrou partou do bílé stopy i na bivak, kde, jak doufá, zase zazní staré trampské písně.

Kolátor Vít

musher

Image
Image

Klímová Veronika

lyžař

Hellerová Jana

musher

Jana se svým týmem sibiřských husky již 8x dokončila tento nelehký závod. Profesí je veterinářka a ježdění se psy se věnuje již nespočet let. Patří k musherkám, které se pravidelně účastní longových závodů. Při jízdě se psy ji všichni známe jako pohodovou kamarádku.

Image
Image

Pospíšil Zdeněk

lyžař

Pro Zdeňka to bude již šestá Ledovka v roli běžkaře. Jedná se již o zkušeného borce, který nenechá parťáka ve štychu.

Heller Radek

musher

Image
Image

Hes Petr

lyžař

Müllerová Lucie

musher

3x jsem úspěšně s týmem psích holek absolvovala Šediváčkův long, kde se mi zalíbily dlouhé tratě, mushingu se věnuji od dětství a Ledovka mě lákala vždy, jen jsem na ni doteď nenašla odvahu.

Image
Image

Zábranská Kristýna

lyžař

Od malička jsem vedena ke sportu, nejdříve jsem s celou rodinou běhala Orientační běh až poté jsem začala více pozorovat svého strejdu při sportovní kynologii až mi rodiče pořídili také pejska a začala jsem s ním cvičit. Individuálnímu mushingu se věnuji už šest let a pořád ještě se snažím sbírat zkušenosti. Ledová jízda je pro mě velká výzva na kterou už se moc těším. 

Kubín Tomáš

musher

Image
Image

Urban Jakub

lyžař

Kotiš Jan

musher

Image
Image

Marešovský Lukáš

lyžař

Šplouchal Pavel

musher

Image
Image

Ducháč Martin

lyžař

Beran Ondřej

musher

Image
Image

Petruželka Milan

lyžař

Prokůpek Aleš

musher

Image
Image

Suchý Jiří

lyžař

Zelenka Jindra

musher

Image

Svačinová Radka

musher

Image
Image

Kolář Petr

lyžař

Traper

Tým tvoří spřežení 8 psů a musher.

 

Rikitatt Monika

musher

Polská závodnice závodící s Yakutskými lajkami a Sibiřskými husky.

Image

Dvořáková Karolína

musher

Se psy jsme začali v roce 2015. Jezdím pod klubem Kladno. Hodně závodu jsem odjela na koloběžce, ale mám zkušenosti i se spřežením. Většinou se šesti, ale tréninky jezdím i s osmičkou.

Image

Baier Manuel

musher

Další ze zahraničních závodníků, kteří chtějí ochutnat atmosféru tohoto závodu. Nechal se inspirovat vyprávěním od Roberta a podpořit tak účast Rakouských závodníků.

Image